Teraz ste tu: Úvod → Referencie

Referencie


Bonus program sa teší veľkej obľube naších zákazníkov. Pozrite sa, čo o ňom povedali niektorí z nich...


* ...myslím, že je to veľmi pekný bonus, ktorý je nám ako zákazníkom ponúknutý...orientovanie sa v ňom je veľmi jednoduché a zrozumiteľné...ceny sú veľmi pestré a myslím, že si každý príde na svoje :-) ( Zuzana Znášiková, Velux A/S )

 

* Spôsob objednávky je vyhovujúci výber je dostatočne široký, zrozumiteľnosť jasná, komunikácia veľmi dobrá ako málo kde, reklámacie obratne vybavené. ( Libuša Mikulášová, Coop Jednota Senica, spotrebné družstvo )

 

* Všetko bolo (je) pre mňa zrozumiteľné, jasné, prehľadné. Nemala som problém zorientovať sa. ( Soňa Tuhovčáková, ML Produktion,s.r.o. )

 

* Super - široký výber darčekov a objednávka bola vybavená rýchlo. ( Tomáš Kubek, TOP Grafit, s.r.o. )

 

* Bonu sprogram je dostatočne prehľadný, jasný, má dobré usporiadanie ponúkaných tovarov. Komunikácia ohľadne bonus programu bola v poriadku a bez problémov. ( Magdaléna Hanuliaková, Obecný úrad Dunajská Lužná )

 

* Spokojnosť s ponúkaným tovarom na Vašej stránke, neviem o žiadnych mínusoch. ( Pavel Biba, GALVEX, spol. s r.o. )

 

* Bonus program je veľmi dobre nastavený vo všetkých ohľadoch. Výber je naozaj veľký a aktualizovaný. Spôsob objednania je jednoduchý, zrozumiteľný, objednávka je vždy potvrdená. Spoločnosť Danfoss využíva Bonus program Manutan zvyčajne ako darčeky pre svojich zamestnancov. ( Sylvia Pastierová, DANFOSS, spol. s r.o. )

 

* Spoľahlivá komunikácia, zaujímavé odmeny. ( Iveta Anderová, Základná škola M.R.Štefánika )

 

* Páči sa mi v každom ohľade. ( Miroslav Bóna, NPLS s.r.o. )

 

* Program "Bonus program Manutan" hodnotím ako veľmi výhodný a som s ním veľmi spokojný.   Design stránky je v poriadku, prehľadný, veľmi zrozumiteľný. Komunikáciu hodnotím tiež veľmi pozitívne.  Reklamáciu som zatial nemusel riešiť, ale verím, že by prehebla bez najmensieho problému.  ***** ( Radoslav Brdečka, RF, spol. s.r.o. )