Teraz ste tu: Úvod → O firme Manutan

O firme Manutan


Sme tu pre všetkých, kto vybavujú firmu, alebo akékoľvek pracovné miesto. Pre nákupných profesionálov aj pre tých, kto len občas potrebuje doplniť svoju kanceláriu, dielňu, sklad, areál, prevádzku. Chceme sa stať Vaším obľúbeným dodávateľom, ku ktorému sa budete radi vracať.

Naša ponuka je postavená na najširšom sortimente kvalitného tovaru a na nadštandardných dodacích službách a servisu.

Pod značkou Manutan pôsobíme v Slovenskej republike od roku 2005. V rámci Slovenskej republiky obslúžime 3 000 zákazníkov ročne. Disponujeme vlastným moderným logistickým zázemím, call centrom pre príjem objednávok a dopytu, obchodným a marketingovým oddelením. Najvýznamnejší zákazníci môžu nakupovať pomocou e-procurement riešení.

Sme hrdými držiteľmi certifikátu kvality ISO 9001:2000 a certifikátu „Kvalitná firma“.

Manutan v Európe
Sme súčasťou holdingu Manutan International, pôsobiaceho aktuálne v 20 krajinách Európy. Denne z nášho logistického centra expedujeme viac ako 700 zásielok.

Prečo zvoliť Manutan?
Najširší sortiment, v ktorom nájdete viac ako 20 000 produktov pre vybavenie pracovných miest vo výrobných i nevýrobných firmách, na úradoch, v školách aj nemocniciach.

Rýchlosť dodávky
Prevažnú väčšinu tovaru máme skladom a viac ako 10 000 položiek Vám dodáme už do 48 hodín.

Individuálny prístup
Veľkým zákazníkom poskytujeme zmluvné ceny, na Váš dopyt budeme reagovať najneskôr do nasledujúceho pracovného dňa. Obráťte sa na nás kedykoľvek pripravujete projekt vybavenia nových pracovných miest, firemných priestorov apod.

Kvalita tovaru
Pretože sme si kvalitou nášho tovaru istí, ponúkame 10- ročnú záruku na celý sortiment s výnimkou spotrebných materiálov.

Služby navyše
Na Vaše prianie Vám spracujeme 3D návrh novej kancelárie, alebo skladu, zaistíme montáž tovaru, alebo na Váš nákup poskytneme náhradné plnenie.