Teraz ste tu: Úvod → Často kladené otázky

Často kladené otázky


1. Pre koho je Bonus program určený a ako sa ho môžem zúčastniť?

BONUS PROGRAM MANUTAN je určený pre všetkých AKTÍVNYCH zákazníkov MANUTANu. Oslovili jsme všetkých, kto od nás za posledných 12 mesiacov nakúpili, ale zúčastniť sa môže naozaj každý, vrátane nových zákazníkov. Stačí nakúpiť čokoľvek zo sortimentu firmy Manutan (napr. na www.manutan.sk) a napísať nám na bonus@manutan.sk, že chcete byť do BONUS PROGRAMU zaradený.  My Vám zašleme prihlasovacie meno a heslo ktorým si Váš účet aktivujete.

2. Prečo sú súčasťou odmien ako produkty zo sortimentu MANUTANU tak mimo neho?

Našími zákazníkmi sú malé aj veľké firmy. Odmeny sme vyberali tak, aby si mohla vybrať každá z nich. A to  produkty, které by si u nás alebo inde museli kúpiť, tak i produkty o ktorých sme presvedčení, že napr. spravia radosť na pracoviskách, môžu býť ďalej darované apod.

3. Kdo konkrétne vlastne odmeny dostane?

V obchodných podmienkach BONUS PROGRAMU MANUTAN je všetko popísané. Odmeny sú určené pre zákazníkov MANUTANU ktorými sú hlavne firmy (do programu samozrejme zaradíme aj nakupujíce fyzické osoby). Každá osoba z nakupujúcej firmy ktorá  je uvedená v objednávkach potom môže zbierať body zvlášť a vyberať si za ne odmeny. V prípade, že zákazník-firma chce kumulovať body za nákupy u jednej osoby, stačí nás informovat na bonus@manutan.sk

4. Prečo robíte BONUS PROGRAM MANUTAN, prečo radšej nezľavníte tovar?

Náš tovar je viac než konkurencieschopný, ak uvážíte že súčásťou ceny je doprava zadarmo, expresné dodávky a záruka 10 rokov. Naviac každý měsiac atraktívne zlacňujeme stovky výrobkov. BONUS programom se chceme odmeniť naším verným zákazníkom, ktorí od nás nakupujú pravidelne. Budeme radi, ak budú spokojní. V rámci minulých podobných akcií „Jarný Bonus program“ a „Léto s Manutanem“ sme obdržali množstvo pozitívnych ohlasov.

 

5. Ako rýchlo po nákupe uvidím svoje body na svojom bonus účte?

Väčšinou na druhý deň po doručení objednávky tovaru do Manutanu a to  ako  nepripísané body (pripísané budú po zaplatení faktury za tovar). V prípade špeciálnych akcií, kedy body získavate za vyplnenie dotazníkov apod., Vám budú pridané cca do 5 dní.